Nebankovní půjčky online

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Půjčka CreditOn

Proč si vybrat právě půjčku CreditOn

CreditOn poskytuje rychlé, krátkodobé i online půjčky. Půjčky mají jasně dané podmínky pro získání a následné splácení. Setkáte se s profesionálním přístupem a můžete peníze získat už do jedné hodiny od potvrzení registrace. Poplatek za půjčku (úrok) se stanoví dle výše vypůjčené částky a na základě počtu dní pro splacení.

Pro koho je půjčka CreditOn určena?

CreditOn poskytuje opravdu výhodné půjčky, které mají jasně dané podmínky pro získání a následné splácení. Setkáte se s profesionálním přístupem a můžete peníze získat už do jedné hodiny od potvrzení registrace. Poplatek za půjčku (úrok) se stanoví dle výše vypůjčené částky a na základě počtu dní pro splacení.

Výhody půjčky

 • Očekávejte velice rychlé vyřízení půjčky – peníze lze mít k dispozici již do jedné hodiny od potvrzení registrace na webu s žádostí o půjčku CreditON.
 • Online půjčka umožňuje, že si vyřídíte půjčení bez toho, abyste museli vstát ze židle u svého počítače s internetovým připojením.
 • U krátkodobých půjček funguje speciální věrnostní program – za každou získanou a řádně splacenou půjčku obdržíte slevu. Čím více půjček, tím bude sleva větší. Rychlé půjčky u CreditOn vám přinesou 10% slevu, když získáte a splatíte tři krátkodobé půjčky. V případě, že se vám líbí 15% sleva, musíte získat a splatit bez problémů pět a více krátkodobých půjček.
 • K vyřízení půjčku se nepotřebují ručitelé ani jiné záruky. Nepolekají vás žádné skryté poplatky.
 • Krátkodobá půjčka (označovaná i jako půjčka do výplaty) se obyčejně dává s maximální splatností do třiceti dnů. To vám dává možnost kontrolovat splácení a půjčovat si například jenom před výplatou, kdy dojdou finance.
Co vše je potřeba pro získání půjčky?
  • 1Pro získání online půjčky se musíte nejprve zaregistrovat. Vyplníte několik osobních údajů a zhotovíte si účet, který vám může sloužit i kdykoliv později. Jakmile se stanete klientem, stačí se přihlásit.
  • 2V další části žádosti o půjčku přejdete k vyplnění dalších údajů. Půjde o adresu, výši příjmu, o vaše povolání. Vyplněné informace potvrdíte díky tlačítku a přejdete ke zpracování žádosti o půjčku a k následnému poskytnutí.
  • 3Po přijetí žádosti dojde k jejímu zpracování a posléze budete kontaktováni operátory, kteří s vámi proberou vše podstatné. Obdržíte esemesku s vyjádřením, zda byla půjčka schválena nebo naopak zamítnuta.
  • 4Pro získání půjčky nejsou potřeba žádné doklady. Jenom je nutné mít mobilní telefon, přístup k internetu a rovněž vlastnit bankovní účet (můžete mít také pouze dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu).
  • 5Pokud již máte heslo a registraci (vlastní uživatelský profil), můžete žádat o půjčky přes SMS (porovnejte s touto půjčkou). V případě, že žádáte o částku do výše 4 999 Kč, není nutné podepisovat smlouvu. Ta se podepisuje až u částek vyšších, tedy nad 4 999 Kč. Smlouvu o půjčce jednoduše vytisknete, podepíšete a nahrajete ji zpátky do uživatelského profilu.

Tip zdarma: Víte, že vám CreditOn půjčí 10 000 Kč?