Nebankovní půjčky online

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Půjčka Profi Credit

Využijte výhod skvělé půjčky Profi Credit

K žádosti úvěru nebudete potřebovat uvádět žádný účel, tím pádem využijete vypůjčené peníze na cokoliv zrovna potřebujete. Profi Credit nabízí zaměstnanecké úvěry až do 166 000 Kč a půjčky v nižších částkách do 4999 Kč. Pokud budete řádné splácet, získáte možnost si příště půjčit peníze za zvýhodněných podmínek. U úvěrů funguje automatický revolving – v případě splácení můžete zase nějaké peníze vyčerpat pro svou potřebu.

Jak zjistím, že je tato půjčka Profi Credit výhodná i pro mě

Minimální věk žadatele o půjčku je 18 let, u žadatelů nad 70 let se vyžaduj ručitel. O Půjčku mohou žádat lidé s trvalým pobytem na území České republiky. Pokud má žadatel nízkou bonitu, bude požadován ručitel.Výhody půjčky

  • Zaměstnanecké úvěry se poskytují od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Lze požádat také o úvěr do 4999 Kč, kdy je půjčka velice rychle vyřešena a nemusí se nikdo zabývat sháněním potvrzení a dokladů.
  • Půjčky jsou k dispozici bez poplatku předem za posouzení a vyřízení.
  • U půjčky funguje automatický revolving. Jde o automatické navýšení, poskytované po splacení stanovené části úvěru dle smlouvy. Následně si tedy můžete půjčit další peníze, přičemž není potřeba sepisovat novou žádost a dokládat příjmy.
  • V případě, že dodáte všechny požadované doklady v pořádku, počítejte s vyřízením půjčky už do 24 hodin od přijetí žádosti.
  • Zaměstnanecký úvěr lze splácet v době od 12ti do 48 měsíců. Úvěr 4999 Kč můžete splácet devět až 12 měsíců. Pro podnikatele funguje překlenovací úvěr s dobou splatnosti od jednoho do 11ti měsíců, startovací úvěr s dobou na splácení 12 – 36 měsíců, nebo účelový úvěr se splatností 12 až 48 měsíců.
Co vše je potřeba pro získání půjčky?
  • 1Zaměstnanecký úvěr lze splácet v době od 12ti do 48 měsíců. Úvěr 4999 Kč můžete splácet devět až 12 měsíců. Pro podnikatele funguje překlenovací úvěr s dobou splatnosti od jednoho do 11ti měsíců, startovací úvěr s dobou na splácení 12 – 36 měsíců, nebo účelový úvěr se splatností 12 až 48 měsíců.
  • 2Zřídíte si inkaso ve výši požadované splátky.
  • 3Při nízké bonitě budete potřebovat sehnat ručitele.
  • 4Pro úvěr 4999 Kč budete potřebovat kopii občanského průkazu klienta/ ručitele a kopii řidičského průkazu či cestovního pasu klienta/ ručitele. Dále je potřeba čestné prohlášení o výši příjmu klienta ( ručitele), případně kopie důchodového výměru. Ještě doložíte jiné příjmy, pokud je máte – výživné, sociální dávky atp.
  • 5Podnikatelé budou dokládat kopii občanského průkazu, kopii výpisů z účtu ručitele, kopii svého živnostenského listu a v případě vyžadování zajištění také dokumenty k zástavě nemovitosti nebo k ručitelství. Peníze se vyplácí převodem na váš bankovní účet.

Více o půjčce Profi Credit se můžete dočíst na finačním portálu (po kliknutí na tento odkaz), který recenzuje dostupné půjčky na českém finančním trhu.